Warunki oferty promocyjnej „Darmowy zwrot Sleepy Dog”

§ 1

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem promocji jest Iron Group posiadający numer identyfikacji podatkowej NIP: 6292384912 prowadząca sklep internetowy Ironpet dostępny w domenie internetowej www.ironpet.pl.

2. W okresie od dnia 15.11.2018 r. do odwołania Ironpet oferuje w sklepie internetowym www.ironpet.pl darmowy zwrot produktów (wysyłka zwrotna jest bezpłatna, Ironpet pokrywa koszty odesłania produktów).

3. Oferta obejmuje wszystkie kanapy i legowiska Sleepy Dog, za wyjątkiem “Kanapa Sleepy Dog rozmiar L we wszystkich kolorach”

 

§ 2

WARUNKI OFERTY „Darmowy zwrot”

 

1. Oferta dotyczy wyłącznie klientów będących konsumentami w rozumieniu art. 221 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (tekst jednolity Dz. U.
z 2014, poz. 121 z późn. zm.).

2. Aby skorzystać z darmowego zwrotu produktów Konsument powinien zgłosić chęć odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki poprzez wysłanie wiadomości mail na adres:

info@irondog.pl

lub telefonicznie:

691 691 241

3. Zwrot produktów na koszt sklepu internetowego www.ironpet.pl realizowany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Przesyłka powinna być przygotowana do zwrotu przez Konsumenta we własnym zakresie (odpowiednio zapakowana, zabezpieczona, przygotowana do transportu).

4. Zwracane produkty nie mogą nosić śladów intensywnej eksploatacji np. pogryzienia, zniszczenia mechaniczne

§ 3 

1. Oferta promocyjna „Darmowy zwrot” łączy się z innymi akcjami promocyjnymi.